Galeriid

 • Vibulaskmine

  Vibulaskmine

  Manchude stiilis vibulaskmise tehnika erineb oluliselt traditsioonilisest sportvibu või inglise pikkvibu (i.k. longbow) tehnikast. Esiteks kasutatakse vibu vinnastamiseks spetsiaalset pöidlasõrmust. Teiseks asetatakse nool vibule tavapärasest teisele poole (väljapoole).  Kuna kasutatakse tavapärasest pikemaid ja raskemaid nooli, on ka vibu tõmme tavapärasest oluliselt pikem.

 • Mõõgavõitlus

  Mõõgavõitlus

  Seminari esimeseks teemaks oli Mõõgavõitluse strateegiad. Õppisime ja harjutasime kuidas toime tulla erinevat tüüpi vastastega.

 • “Tõukavad käed”

  “Tõukavad käed”

  Absoluutselt kõik kess tänase seminari trennidest osa võtsid läksid koju väsinute kuid õnnelikena – seminar alles algab oleme juba nii palju õppinud!

 • Baltic Wushu Open Cup 2013 – Tõukavate käte turniir

  Baltic Wushu Open Cup 2013 – Tõukavate käte turniir

  Sel nädalavahetusel (30. november 2013) Tallinnas toimunud Balti Lahtistel Wu-Shu Meistrivõistlustel toimunud tõukavate käte turniiril osalesid ka meie kooli võistlejad. Roland Tepp (Mehed 90+ kg) ja Eero Jaakre (Mehed, -62 kg) võitsid oma kaalukategoorias kuldmedali! Palju õnne neile ja tänu kõigile kes võtsid ette kooli au eest välja tulla. Järgmine aasta loodame, et meie tulemused…

 • Pilte meie viimasest seminarist õpetaja Scott M. Rodell’iga