Rubriigid
Seminarid Uudised

04. – 05. juuni Tutvustav taiji seminar

Taijiquan – tervis, võitlus, tasakaal

4. ja 5. juunil kl 10–17 toimub Tallinna Tehnikagümnaasiumis (Sõpruse pst 187) avatud Taiji Quan (Taij Chi Chuan) seminar, kus õpetaja Scott M Rodell tutvustab taiji ajalugu ja põhimõtteid nii sõnas kui harjutustes.

Osavõtt kõikidele huvilistele TASUTA.

Anna meile teada oma tulekust

Lähem info seminari kodulehelt.

Taijiquan – tervis, võitlus, tasakaal

4. ja 5. juunil kl 10–17 toimub Nõmme Kultuurikeskuses (Turu plats 2) avatud Taiji Quan (Taij Chi Chuan) seminar, kus õpetaja Scott M Rodell tutvustab taiji ajalugu ja põhimõtteid nii sõnas kui harjutustes.

Osavõtt kõikidele huvilistele TASUTA.

Lähem info seminari kodulehelt.

Taijiquan (Tai Chi Chuan) on ilmselt üks selline Hiina võitluskunst, mille nimegi vähemalt on suur osa inimesi kuulnud. Võibolla on isegi midagi sellest lugenud või kusagil teles või kinos näinud imestamapaneva kannatlikkusega end erakordelt aeglaselt ning ühes rütmis liigutavaid vanureid pargis võimlemas.

Kuuldused taiji kosutavast mõjust harrastaja tervisele ja selle mõnevõrra pehmem loomus on ta teinud maailmas erakordselt populaarseks harrastuseks nii noorte kui vanade ning meeste kui naiste seas.

Kogu see taiji väline aeglus ja pehmus on siiski vaid näiline – välise vatina pehme pealispinna all varjab ennast terasvedruna võitlusvalmis keha struktuur, kiirus ja kahurikuulina mõjuv jõulisus.

Õpetaja Scott M. Rodell teeb kõigile huvilistele ülevaate Yang perekonna tajiquan’i ajaloost ja arengutest ning tutvustab põhilisi võtmeprintsiipe nii sõnas kui praktikas. Seminar sobib kõigile kes tunnevad huvi taiji vastu või tahavad rohkem selle kohta midagi teada saada.

Üritus on kõigile TASUTA!

Kava

Laupäev, 4. juuni Pühapäev, 5. juuni
10:00-10:30 Kogunemine Kogunemine
10:30-12:00 Loeng: Taijiquan – Ajalugu ja tänapäev Loeng: Taijiquan – Tervislik ja võitluslik
12:00-12:30 Kohvipaus Kohvipaus
12:30-14:00 Tutvustav treening Tutvustav treening (jätkub)
15:30-17:00 Tutvustav treening (jätkub) Tutvustav treening (jätkub)

Registreerumine ja lisainfo

Lisainfo küsimiseks ja probleemidega palun pöörduda seminari peakorraldaja poole:
Anne Likold <anne.likold@gmail.com>, (või helistage tel. 53426046)